Dievo Motinos komandų judėjimas

Dievo Motinos komandos – tai tarptautinis katalikiškas judėjimas krikščionių sutuoktinių poroms. Keliauti drauge su Kristumi asmeniškai ir poroje, kasdienybėje gyventi remiantis Santuokos sakramentu ir duoti vaisių – tokio tikslo siekia Dievo Motinos komandų nariai.

Komanda nėra savitikslė – tai priemonė patarnauti jos nariams. Ji suteikia: bendrą maldos ir pasidalijimo laiką, veiksmingą tarpusavio pagalbą žengiant Viešpaties link ir liudijant apie Jį. Dalyvaudami judėjime atrasite ar sukursite poros santykiuose gijas, kurios judu dar labiau suartins, kartu labiau pažinsite Dievą. Judėjimo komandas sudaro nuo 5 iki 7 sutuoktinių porų ir kunigas. Komandos susitinka vieną kartą per mėnesį, vienos ir dalyvaujančių porų ar kunigo namuose. Komandos susitikimą sudaro penkios dalys, ir kiekvienai jų reikia skirti pakankamai laiko: valgymas, bendras pasidalijimas, bendruomeninė malda, pasidalijimas siekiais, pasikeitimas  įžvalgomis apie studijuojamą temą. Šis judėjimas imdamas pavyzdį iš vienuolinio gyvenimo, kur dvasinį ir bendruomeninį gyvenimą daugybę amžių apibrėžia regula, pasirinko šešis dalykus, kurių laikomasi nuolat, asmeniškai ar poroje, ir pavadino juos siekiais.

Norint įsijungti į judėjimą kreipkitės į atsakingąją porą Lietuvoje, jie detaliau pristatys patį judėjimą:

  • Severina, tel. nr: 8-604-95698;
  • Mindaugas, tel. nr: 8-611-37008.

Daugiau informacijos apie judėjimą rasite čia: http://www.equipes-notre-dame.lt/   arba skaitykite čia: https://www.magnificat.lt/pazintis-su-dievo-motinos-komandu-judejimu/