Natūralaus šeimos planavimo mokymai

NATŪRALAUS ŠEIMOS PLANAVIMO SIMPTOTERMINIO METODO „SENSIPLAN“ MOKYMAI GURONIŲ REKOLEKCIJŲ CENTRE

Gegužės 27-29 dienomis kviečiame į Natūralaus šeimos planavimo simptoterminio metodo „Sensiplan“ mokymus, kurie vyks Guronių rekolekcijų namuose: http://sje.lt/guroniu-rekolekciju-namai.

Po šio savaitgalio simptoterminį metodą „Sensiplan“ jau galima bus taikyti.

Papildomas kontrolinis susitikimas vyks birželio mėnesį Vilniuje, vieta ir data bus patikslintos.

Išvažiuojamuosius mokymus rengiame ne pirmą kartą ir esame patyrę, kad išvažiavimas leidžia dalyviams labiau atsiriboti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, susitelkti ties natūraliu šeimos planavimu, užmegzti artimesnį ryšį vieniems su kitais, be to, praleisti malonų savaitgalį su savo vyru ar žmona ir tiesiog pailsėti malonioje Guronių rekolekcijų namų aplinkoje bei pasilepinti skaniu maistu.

Mokymus ves Natūralaus šeimos planavimo simptoterminio metodo mokytoja Elena Kosaitė-Čypienė, pokalbį su vyrais moderuos Kęstutis Čypas.

Mokymų programa: Lytinė anatomija, fiziologija, hormoninė sistema. NŠP moraliniai aspektai, privalumai ir trūkumai. Vaisingumo požymiai. ”Sensiplan” metodo taisyklės ir praktinių atvejų analizė.

Daugiau informacijos: https://www.nspa.lt/mokymai.html, ekosaite@gmail.com, 861484294.

Mokymų kaina porai – 150 EUR, papildomai gyvenimas ir maitinimas Guronių rekolekcijų namuose asmeniui - 60 Eur. Maitinimas tris kartus per dieną, per pertraukėles – kava, arbata, sausainiai, vaisiai.

NATŪRALUS ŠEIMOS PLANAVIMAS

Mūsų vaisingumas yra didžiulė malonė, o galėjimas pagimdyti šiam pasauliui naują gyvybę – gražiausia dovana. Tada, kai atsiveriame gyvybės pradėjimui, panyrame į šį procesą, esame iki galo vienas kitam atviri ir artimi. Tačiau drauge aiškiai suvokiame, kad nepakanka vaikelį pakviesti į šį pasaulį – mes turime juo ir pasirūpinti. Taigi anksčiau ar vėliau susiduriame su poreikiu atidėti naujo vaikelio pradėjimą. 

Ką renkatės tada?

Siūlome jums išmokti pažinti savo kūną, savo vaisingumo procesus ir remiantis šiomis žiniomis tvarkyti savo gyvenimą, kurti ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Natūralus šeimos planavimas (NŠP) – tai saugus, sveikas, efektyvus ir patikimas, paprastas naudoti, pigus, ekologiškas, estetiškas, visą gyvenimą trunkantis, tiek pastoti, tiek atidėti pastojimą tinkantis šeimos planavimo būdas.

NŠP pagrįstas paprastu biologiniu faktu: žmogus kaip biologinė rūšis nėra vaisingas bet kada. Vienų lytinių santykių metu mes galime pradėti naują gyvybę, nes kaip pora esame vaisingi, kitų – niekaip nepradėtume, nes esame nevaisingi. Vaisingumo ir nevaisingumo laikotarpiai reguliariai ir dėsningai keičia vienas kitą, o išmokę pažinti savo vaisingumą galime planuoti gyvenimą pagal savo tikslus: norėdami susilaukti vaikelio mylimės, kai esame vaisingi, norėdami atidėti gimimą, vaisinguoju periodu nuo lytinių santykių susilaikome.