Namų bažnyčios judėjimas

Bendruomenės „Namų bažnyčia“ tikslas, kad sutuoktiniai geriau sutartų, labiau vienas kitą mylėtų ir kartu eitu link Dievo. Mažiausias bendruomenės vienetas yra šeima. Šeimos buriasi į ratą. Ratą sudaro nuo keturių iki septynių porų. Naują ratą du metus paprastai globoja animatorių pora. Ratas gyvuoja parapijoje. Renkasi kartą per mėnesį. Susitikimui ruošiamasi – tam yra skirta specialiai paruošta literatūra. Susitikimuose dalyvauja ir kunigas. Susitikimo trukmė apie 3 valandas. Kasmėnesiniai susitikimai yra palaikomieji, o pagrindinis darbas vyksta šeimose, kasdien.

Šeimos yra skatinamos kartą per metus sudalyvauti rekolekcijose, kur kartu su kitomis bendruomenės šeimomis bando subrandinti savo tikėjimą.Visa bendruomenė susitinka kelis kartus per metus – per darbo metų atidarymą rugsėjį, per kalėdinį susitikimą gruodį ir birželio mėn. per darbo metų uždarymo šventę.

Jei norite savo parapijoje organizuoti šeimoms Namų bažnyčios ratą – pirmiausiai susisiekite su:

  • Božena ir Kšištofas Petraškevič, tel. nr. 860535775, 860877610.

Daugiau informacijos apie judėjimą http://oaza.mozello.lt/pradzia/namu-baznycia-lietuvoje/?fbclid=IwAR37HYvVKUU7mRn8iN6NGXkbLoMkfXSrH0hDMlCGWEalCykInGHW4OxsiP0