Nuotolinis pasirengimas gyvenantiems ne Lietuvoje

Vilniaus Arkivyskupijos Šeimos centras vykdo sužadėtinių rengimo kursus nuotoliniu būdu.

Jei dėl rimtų priežasčių neturite galimybės rengtis Santuokai įprastu būdu, prašome kreiptis į Šeimos centrą el. paštu: kursai.nuotoliniai@gmail.com

Nuotoliniai sužadėtinių kursai skirti ne Lietuvoje gyvenančioms poroms.

Atsiliepimai:

  • Dalyvaudami sužadėtinių kursuose džiaugiamės ir savo gebėjimu kartu dirbti, ir tobulėti. Žinoma, visada yra kur tobulėti, bet mes dar tik mokomės. Vakar buvome aplankyti draugų ir pirmą kartą galėjome pasinaudoti kursuose užsirašyta taisykle, ką kalbėti, ar ko nekalbėti už šeimos durų. Buvo taip smagu, kad mes su sužadėtiniu tuo vadovaujamės ir net galim patarti kitiems, kad šeimos reikalai turi likti šeimos viduje.
  • Mes patys visada stengiamės asmeninius reikalus aptarti tik poroje. Bet kai pamatėm, kad mūsų draugai nori  pasakyti vienas kitam aršesnį žodį viešai, mes juos pamokinom, kad taip daryti negerai ir kad jie savo santykius turi spręsti tarpusavyje. Aišku, netiesiogiai ir santūriai, kad mūsų draugystė neatšaltų. Dažnai pastebime, mūsų draugai mėgsta pasakyti prie kitų kokį atšiauresnį žodį vienas kitam.
  • Na, Jūsų kursai labai pravartūs kiekvienai porai, nes ten labai daug visko, kas padeda tobulėti ir pažinti vienas kitą, tai manom tokie kursai padėtų santykiams susitvarkyti. Praeitą kartą, taip smagiai darbavomės su sužadėtinių pratybomis ir Jūsų užduotimis, kad jau laukėm naujų, kad greičiau padaryti.
  • Labai įdomios užduotys, tiek daug literatūros šaltinių įdėta, kad net yra įdėjų kokią knygą įsigyti, kurių dar neturim.