Natūralaus šeimos planavimo mokymai ir konsultacijos

KAS YRA NATŪRALUS ŠEIMOS PLANAVIMAS?

Natūralus šeimos planavimas (NŠP) – tai saugus, sveikas, efektyvus ir patikimas, paprastas naudoti, pigus, ekologiškas, estetiškas, visą gyvenimą trunkantis, tiek pastoti, tiek atidėti pastojimą tinkantis šeimos planavimo būdas.

Kursų metu išmoksite pažinti savo kūną, savo vaisingumo procesus ir remiantis šiomis žiniomis tvarkyti savo gyvenimą, kurti ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Kaip atpažinti vaisinguosius ir nevaisinguosius laikotarpius siūlome jums išmokti Natūralaus šeimos planavimo kursuose Vilniaus Arkivyskupijos šeimos centre!

Natūralaus Šeimos Planavimo mokymai Guronyse, birželio 7-9d. 2024 m.

Dalyvių atsiliepimai:

  • Esame labai dėkingi už Natūralaus šeimos planavimo kursus. Mus įkvėpė ne tik NŠP metodo esmė, prasmė ir galimybės, tačiau ir begalinis Jūsų nuoširdumas bei atvirumas pačiais intymiausiais ir bene svarbiausiais gyvenimo atvejais. Iki šiol nėra tekę sudalyvauti kursuose, kuriuose per 16 valandų išdėstyta informacija ir praktinė metodika geba pagerinti gyvenimo kokybę, šeimos santykius ir atrasti vaisingumo stebuklo ir naturalaus šeimos planavimo suderinamumo galimybes, kurios, pasirodo, yra nesunkiai prieinamos kiekvienam. Nuo šiol NŠP taps ir mūsų gyvenimo dalimi.
  • Labai noriu padėkoti, kad yra tokie kursai ir yra iniciatyvių žmonių, kurie juos organizuoja!Kai esame įsukti į technologijų pasaulį, tai atrodo, kad viską žinome, o esant reikalui lengvai sužinosime. Tačiau jei niekada apie tai nesame girdėję - nežinome, kad gali būti kitaip, ir net geriau!
  • Apie NŠP sužinojau sužadėtinių kursuose ir visą informaciją mėginau susirinkti savarankiškai, tačiau beveik metų praktikos ir surastų žinių vistiek neužteko, todėl su vyru atėjome į NŠP mokymus.  Visgi tik tiesioginis bendravimas, nuoseklus mokymo išdėstymas ir pavyzdžiai iš jau sukauptos patirties - man ir vyrui tai padėjo geriau suprasti patį NŠP, konkrečiai simptoterminį metodą ir jo taikymą. Dabar jau susidėliojau visus taškelius ant "i".
  • Patys mokymai labai aiškūs, grupės atmosfera tikrai jauki. Be to, grupėje visada galima atsakyti į daugiau kylančių klausimų, ir taip išvengti dalies neaiškumų ateityje.
  • O po mokymų sukosi tik viena mintis - to mus turėtų išmokyti dar mokykloje, pasikeistų sąmoningumas ir suvokimas daugeliu aspektų... Ačiū dar kartą! :)