Šeimas kviečiame keliauti!

Mielos šeimos, kviečiame Jus keliauti!

Ar esate girdėję apie piligrimines keliones? Įdomiausia, kad norint dalyvauti piligriminėje kelionėje nebūtina keliauti į Šventąją Žemę ar Žemaičių Kalvariją.

Kviečiame Jus į piligrimines keliones Vilniaus arkivyskupijoje. Galite keliauti tik su savo šeima, o karantinui atlaisvėjus su savo bičiuliais ar bendruomene.

Vilniuje įsikūręs piligrimų centras padarė didžiulį darbą. Savo puslapyje sudėjo visus Jums reikalingus maršrutus ir žemėlapius. Kviečiame pasižvalgyti čia : vilniuspiligrimams.lt

Žemėlapiai interaktyvūs, juos galite parsisiųsti į savo telefonus ar kompiuterius, atsispausdinti apie kiekvieną maršrutą parengtus bukletus.

Galimi maršrutai: Gailestingumo kelias, Vilniaus šventieji, Marijos gerbimo vietos, Jėzuitų, Pranciškonų, Dominikonų kelias. Žinoma, Vilniaus Kalvarijų Kryžiaus kelias.

Puslapyje rasite ir Jums žinomą  Šv. Jono Pauliaus II kelią, kuris eina per visą Lietuvą. Tai gali būti nuostabi, bent savaitės kelionė, mašina aplink Lietuvą. Šis maršrutas puikiai pristato svarbius katalikų istorijos Lietuvoje momentus, o kartu aplankomi ir skirtingi Lietuvos regionai.

Gailestingumo kelias ir Šv. Jono Pauliaus kelias yra mobiliojoje programėlėje (apps‘e) „Vilniaus piligrimas“.

Paskutinį mėnesio šeštadienį, Vilniaus piligrimų centras organizuoja piligrimystes Vilniaus mieste. Informaciją apie šeštadienio piligrimystes skelbia facebook puslapyje Vilnius pilgrim center. Kviečiame jį pamėgti. Nors pavadinimas angliškas, bet informacija yra lietuvių ir anglų kalbomis.

Nuo pavasario, Vilniaus piligrimų centras planuoja paleisti naujai sukurtus maršrutus, kurių dar nerasite internete, tai Dievo tarno Alfonso Lipniūno ir pal. Jurgio Matulaičio maršrutai. A. Lipniūno byla perduodama į Vatikaną, kad būtų pradėtas beatifikacijos procesas, todėl šis kelias galėtų geriau padėti pažinti būsimą palaimintąjį.

 Piligrimo pasą galima atsispausdinti taip pat iš internetinio puslapio.

Visą techninę informaciją apie gidus ir nakvynės vietas rasite internetinio puslapio skiltyje PLANAVIMAS. Jei reikės patarimo ar pagalbos drąsiai kreipkitės į Vilniaus piligrimų centrą.